!-->

Młoda mama z pasją do przygotowywania zdrowych posiłków i werwą do działania prowadzi dwie grupy zakupowe Lokalnego Rolnika – historia Sandry Siwicy ze Złotego Rogu i Osiedla Paryż

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe

Kim jest koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika?

Koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika to osoba prowadząca punkt odbioru, skupiający wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i pragną jeść świadomie oraz zdrowo. Jej zadaniem jest nie tylko koordynacja odbiorów zakupów zamówionych za pośrednictwem wirtualnego targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl, ale również promowanie zdrowia oraz budowanie zaangażowanej społeczności, która chce odżywiać się w jak najzdrowszy sposób. Będąc koordynatorem Lokalnego Rolnika:

  • masz dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników i rzemieślników,
  • poznajesz ludzi ze swojego sąsiedztwa, którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami,
  • zarabiasz dodatkowe środki na zdrowe zakupy lub finansowanie swoich marzeń.

Poznaj historię Sandry Siwicy, która prowadzi dwie grupy zakupowe – Złoty Róg i Osiedle Paryż, i zainspiruj się do działania na rzecz swojego zdrowia, zdrowia najbliższych, lokalnej społeczności i polskiej gospodarki.

Dołącz do nas, jako koordynator

Opowiedz coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Nazywam się Sandra Siwica, mam 32 lata i jestem mamą sześciomiesięcznej Poli i dwuipółletniego Wiktorka. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i według znajomych wiecznie uśmiechniętą. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim o specjalizacji geo-ekoturystyka, a zaraz po nich studia podyplomowe na GWSH na kierunku nowoczesne hotelarstwo i gastronomia. Zawodowo jestem związana z gastronomią, a od 7 lat pracuję, jako kierownik sklepu w Delikatesach Złoty Róg w Katowicach. Praca to moja pasja. Uwielbiam gotować, piec ciasta, a także wciąż poszukiwać nowych pomysłów na pyszne dania.

20190218_153152

Na zdjęciu Sandra Siwica, koordynator grup zakupowych Złoty Róg i Osiedle Paryż

Opowiedz coś o swojej przygodzie z Lokalnym Rolnikiem. Dlaczego dołączyłaś?

Od pewnego czasu bardzo zainteresowała mnie tematyka zdrowego odżywiania, dlatego też postanowiłam związać się z Lokalnym Rolnikiem i zostać koordynatorem grupy zakupowej.

Prowadzę dwie grupy zakupowe. Pierwszą założyłam w Delikatesach Złoty Róg, w których pracuję. Duża część klientów interesuje się produktami ekologicznymi i zależy im na produktach lokalnych, w związku z czym pomyślałam, że Lokalny Rolnik będzie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo, w Złotym Rogu, każdego dnia tworzymy pyszne dania w oparciu o wieloletnie receptury z bardzo dobrej jakości produktów, dlatego też klienci Lokalnego Rolnika chętnie odwiedzają nasz sklep nie tylko w dniu odbiorów.

Drugą grupę otworzyłam w swoim mieście – w Rudzie Śląskiej – pod nazwą Osiedle Paryż. Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim i mam kontakt z mnóstwem młodych mam. Są to w dużej mierze moje koleżanki, które tak, jak ja, poszukiwały dobrych produktów dla swoich małych pociech. Z ogromną chęcią polecam produkty Lokalnego Rolnika swoim znajomym, rodzinie oraz sąsiadom.

Do Lokalnego Rolnika dołączyłam w głównej mierze po to, aby samej móc korzystać z oferty, ale także po to, aby promować zdrowe odżywianie i wspieranie lokalnych wytwórców.

Opowiedz historię związaną z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć

Historia związana z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej utkwiła mi w pamięci, to degustacja, jaką zorganizowałam zaraz po otwarciu grupy Osiedle Paryż. Miałam przygotowane mnóstwo produktów. Były wśród nich warzywa, jogurty, wędliny, pierogi, napoje i wiele innych. Rozstawiłam długi stół, a nawet dwa długie stoły, bo produktów miałam naprawdę sporo (dzięki naszym lokalnym wytwórcom oczywiście). Degustacja odbywała się w ogrodzie Domu Kultury. Pogoda była piękna, więc też odwiedzających pojawiło się sporo. No i do tego mój pomocnik mąż. Kolejka starszych pań zaciekawionych produktami zaczęła ustawiać się właśnie wokół niego. Nawet nie wiedziałam, że tak dobrze zna wszystkie produkty i jest nimi aż tak zachwycony! Dzięki pomocy męża, zdobyliśmy wielu lojalnych klientów, a ja w 7 miesiącu ciąży też dałam radę. Ten dzień z pewnością zapamiętam na długo.

54799155_422977315136008_253422719939379200_n

Na zdjęciu degustacja produktów z Lokalnego Rolnika zorganizowana przez Sandrę i jej męża

55609158_387854482045017_8306350034727731200_n

Na zdjęciu degustacja produktów z Lokalnego Rolnika zorganizowana przez Sandrę i jej męża

53226217_2577120702358883_3341295929914294272_n

Na zdjęciu degustacja produktów z Lokalnego Rolnika zorganizowana przez Sandrę i jej męża

54430355_411441606080308_8309209632543342592_n

Na zdjęciu degustacja produktów z Lokalnego Rolnika zorganizowana przez Sandrę i jej męża

54435448_302669957084368_461746582463709184_n

Na zdjęciu degustacja produktów z Lokalnego Rolnika zorganizowana przez Sandrę i jej męża

Opowiedz, dlaczego warto być grupowiczem w Twoim punkcie odbioru

Moje punkty odbioru bardzo różnią się od siebie, ale oba z pewnością warto odwiedzać podczas odbiorów zakupów i nie tylko.

Delikatesy Złoty Róg mieszczą się w ścisłym centrum Katowic przy ul. Mariackiej 2 i istnieją od 1989 r. Każdego dnia można wybierać spośród wielu dań, m.in. sałatek, past, śledzi, pierogów, krokietów, dań mięsnych, ryb, ale także dań wegetariańskich. Sporo moich grupowiczów chętnie zagląda również poza dniem odbioru, a część z nich to właśnie klienci Złotego Rogu.

Drugi punkt odbioru Osiedle Paryż mieści się w pizzerii Trattoria Ventiquattro, przy ul. Owocowej 24a, w Rudzie Śląskiej. W miejscu tym podają naprawdę świetną pizzę, na cienkim cieście z włoskimi składnikami. Moi grupowicze chętnie odwiedzają to miejsce ze swoimi rodzinami.

Podczas odbiorów chętnie rozmawiamy na temat wypróbowanych produktów z Lokalnego Rolnika, wymieniamy się przepisami, wszelkimi nowinkami z zakresu zdrowego żywienia, a czasem zwyczajnie plotkujemy. Staram się organizować degustacje różnych produktów, po to, aby pomóc przy wyborze smacznych produktów.  

Jak zostać koordynatorem grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl?

Jeśli tak, jak Sandra, chcesz dołączyć do nas w roli koordynatora grupy zakupowej z odbiorem zakupów z Lokalnego Rolnika, zarejestruj się, korzystając z tego formularza i promuj zdrowie. Dzięki temu zyskasz nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników, rzemieślników i drobnych wytwórców, ale też nawiążesz nowe znajomości z ludźmi ze swojej okolicy, będziesz wspierać polskie rolnictwo oraz zarobisz dodatkowe środki finansowe. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego!

Zostań koordynatorem grupy zakupowej

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *