!-->

Pasjonatka medycyny naturalnej koordynatorką grupy zakupowej w Sosnowcu – historia Moniki Siudej

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik

Kim jest koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik?

Koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik to osoba prowadząca punkt odbioru, skupiający wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i pragną jeść świadomie oraz zdrowo. Jej zadaniem jest nie tylko koordynacja odbiorów zakupów zamówionych za pośrednictwem wirtualnego targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl, ale również promowanie zdrowia oraz budowanie zaangażowanej społeczności, która chce odżywiać się w jak najzdrowszy sposób. Będąc koordynatorem Lokalnego Rolnika:

  • masz dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników i rzemieślników,
  • poznajesz ludzi ze swojego sąsiedztwa, którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami,
  • zarabiasz dodatkowe środki na zdrowe zakupy lub finansowanie swoich marzeń.

Poznaj historię Moniki Siudej, która prowadzi grupę zakupową Sklep zielarsko-medyczny Monika Siudej Sosnowiec i zainspiruj się do działania na rzecz swojego zdrowia, zdrowia najbliższych, lokalnej społeczności i polskiej gospodarki.

Dołącz do nas, jako koordynator

Opowiedz coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Jestem osobą przede wszystkim pełną empatii i wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Współpracy i zarządzania nauczyłam się w poprzedniej pracy, w Dziekanacie Wyższej Szkoły Humanistycznej w Sosnowcu, a wcześniej na kierunku studiów licencjackich – Europeistyka i magisterskich – Administracja ze specjalnością europejską. 

Od wielu jednak lat moją prawdziwą pasją życia była naturoterapia oraz fitoterapia. Zainteresowałam się też dietetyką oraz zagadnieniami medycyny naturalnej. Na drodze rozwijania moich ambicji, spotkałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt, a nawet przyjaźń. Są wśród nich: Pan Jerzy Zięba, Doktor Hubert Czerniak, jak również większość lekarzy Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, w którym to jestem również członkiem.

Jestem osobą przede wszystkim zatroskaną o zdrowie ludzi. Martwię się o młode pokolenie. Młodzi ludzie są zabiegani i nie dbają o siebie. Seniorzy zagubieni w gąszczu procedur medycznych nie wiedzą, jak sobie pomóc. Wszyscy przecież zasługują na dobre zdrowie, tylko trzeba im pomóc znaleźć źródło. Takim źródłem jest Lokalny Rolnik, jako gwarancja dobrego, mądrego i świadomego odżywiania.

Opowiedz coś o swojej przygodzie z Lokalnym Rolnikiem. Dlaczego dołączyłaś?

Dołączyłam do Lokalnego Rolnika, ponieważ to wielka szansa na dobre zdrowie dla moich klientów. Ci, którzy korzystają z mojego sklepu, z radością przyjęli informację, że ten punkt zielarski rozwija działalność o produkty spożywcze najwyższej jakości. Od dawna chciałam zostać koordynatorem grupy, jednak moje studia i dodatkowe kursy kwalifikacyjne z zakresu ziołolecznictwa, homeopatii, refleksologii, klawiterapii uniemożliwiały dodatkową działalność. 

Ale szczęśliwie znalazłam czas i możliwości na współpracę z Lokalnym Rolnikiem, co już dzisiaj sprawia mi wielką radość i stawia przede mną nowe wyzwania, którym pragnę podołać dla zdrowia moich klientów, przyjaciół, wszystkich mieszkańców mojego wielkiego miasta.

koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik

Na zdjęciu zakupy z Lokalnego Rolnika przygotowane do odbioru w grupie zakupowej Sklep zielarsko-medyczny Monika Siudej Sosnowiec

Co daje Ci obecnie bycie koordynatorem? 

Bycie koordynatorem grupy Lokalnego Rolnika to piękne zadanie. Mieszkając w Zagłębiu Dąbrowskim, niestety jesteśmy obciążeni zanieczyszczonym powietrzem. Nasze środowisko naturalne jest zdegradowane. Gospodarka przemysłowa zdominowała zatrudnienie. Ludzie nie mają wiele możliwości dobrego odżywiania. Ogródki działkowe to znikoma część powierzchni Sosnowca, a ekologicznych gospodarstw i pól uprawnych tutaj się nie znajdzie. 

Dlatego pragnę, podobnie jak Lokalny Rolnik, „zapewnić wygodny dostęp do najlepszej żywności w rozsądnej cenie, prosto od sprawdzonych rolników oraz drobnych wytwórców”. To także moja misja i moje zadanie! 

Kim jest – według Ciebie – idealny koordynator?

Idealny koordynator – według mnie – to przede wszystkim człowiek kompetentny, taki, który zna i docenia wartość ekologicznych produktów, sam z nich korzysta i potrafi dzielić się swoją wiedzą z innymi osobami. Koordynator powinien znać swoich dostawców, ich asortyment, sposoby uprawy pól, hodowli zwierząt, sposoby produkcji żywności oraz certyfikaty potwierdzające jakość promowanych przez siebie produktów.

Idealny koordynator to człowiek o wielkim sercu! Otwartym na ludzi i świat! Aby więc jak najlepiej realizować swoją działalność, uczestniczę w Targach Zdrowia, wielu konferencjach z krajowymi i międzynarodowymi ekspertami z zakresu medycyny naturalnej.

koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik

Na zdjęciu zakupy z Lokalnego Rolnika przygotowane do odbioru w grupie zakupowej Sklep zielarsko-medyczny Monika Siudej Sosnowiec

Opowiedz historię związaną z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć

Trudno mi opowiedzieć jedną wyjątkową historię, związaną z Lokalnym Rolnikiem, gdyż koordynatorem grupy jestem dopiero od niedawna. 

Wiem jednak, że wielu moich klientów wspomaga swoimi zakupami całe swoje rodziny. Wiem też o dzieciach, które wracają do sił i mniej chorują, kiedy ich rodzice zdrowiej je odżywiają. Swoje zakupy robią u mnie seniorzy w wieku 80 lat, którzy – pełni sił witalnych – przychodzą do mnie po długich spacerach w pobliskim parku. 

Wszyscy są prawdziwymi pasjonatami zdrowej żywności, pogodni, przyjaźni i świadomi swoich dietetycznych potrzeb.

koordynator punktu odbioru Lokalny Rolnik

Na zdjęciu zakupy z Lokalnego Rolnika przygotowane do odbioru w grupie zakupowej Sklep zielarsko-medyczny Monika Siudej Sosnowiec

Opowiedz, dlaczego warto być grupowiczem w Twoim punkcie odbioru

Pracuję w sercu wielkiego miasta Sosnowca. Kocham to miasto i kocham ludzi, którzy do mnie zaglądają. Są to mieszkańcy dużego osiedla, ale też ludzie, którzy odwiedzają mnie, przyjeżdżając tutaj z różnych stron. Z wieloma z nich zdążyłam się zaprzyjaźnić, budując wielką rodzinę mądrych ludzi, którzy w podobny sposób patrzą na świat. 

Staram się na bieżąco realizować ich zamówienia w suplementy diety, witaminy i inne konieczne produkty prozdrowotne. Możliwość wyposażenia moich klientów – przyjaciół w najlepsze ekologiczne produkty spożywcze to dla mnie wielka radość, bo ich zdrowie jest dla mnie priorytetem i osobistym wyzwaniem.

Jak zostać koordynatorem grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl?

Jeśli tak, jak Monika, chcesz dołączyć do nas w roli koordynatora grupy zakupowej z odbiorem zakupów z Lokalnego Rolnika, zarejestruj się, korzystając z tego formularza i promuj zdrowie. Dzięki temu zyskasz nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników, rzemieślników i drobnych wytwórców, ale też nawiążesz nowe znajomości z ludźmi ze swojej okolicy, będziesz wspierać polskie rolnictwo oraz zarobisz dodatkowe środki finansowe. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego!

Zostań koordynatorem grupy zakupowej

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *