!-->

Chęć szerzenia idei “zdrowia na talerzu” i troska o rodzinę sprawiły, że stała się koordynatorką grupy zakupowej Wrocław-Leśnica – historia Moniki Nowakowskiej

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe koordyntor grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl

Kim jest koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika?

Koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika to osoba prowadząca punkt odbioru, skupiający wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i pragną jeść świadomie oraz zdrowo. Jej zadaniem jest nie tylko koordynacja odbiorów zakupów zamówionych za pośrednictwem wirtualnego targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl, ale również promowanie zdrowia oraz budowanie zaangażowanej społeczności, która chce odżywiać się w jak najzdrowszy sposób. Będąc koordynatorem Lokalnego Rolnika:

  • masz dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników i rzemieślników,
  • poznajesz ludzi ze swojego sąsiedztwa, którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami,
  • zarabiasz dodatkowe środki na zdrowe zakupy lub finansowanie swoich marzeń.

Poznaj historię Moniki Nowakowskiej, która prowadzi grupę zakupową Wrocław-Leśnica i zainspiruj się do działania na rzecz swojego zdrowia, zdrowia najbliższych, lokalnej społeczności i polskiej gospodarki.

Dołącz do nas, jako koordynator

Opowiedz coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Nazywam się Monika Nowakowska i pochodzę z Wrocławia. Wraz z rodziną mieszkam na zachodnich obrzeżach Wrocławia. Zawodowo pracuję na etacie, a prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech nastoletnich chłopaków. Lubię zdrowo eksperymentować w kuchni dla moich 4 mężczyzn. Najważniejsze jest dla mnie, by posiłki w domu były zdrowe i pełnowartościowe, ponieważ synowie uprawiają piłkę nożną.

Każdą wolną chwilę spędzamy na rodzinnej aktywności na świeżym powietrzu, grając w piłkę na pobliskiej działce lub odwiedzając pieszo lub rowerowo pobliski las. Rodzinnie odwiedzamy także „mini rancho” koleżanki Magdaleny Pytel, która przedstawiła mi Lokalnego Rolnika. Nasi synowie często dokazują tam ze stadem zwierzątek 😉      
koordyntor grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl

Na zdjęciu Monika Nowakowska, koordynatorka grupy zakupowej Wrocław-Leśnica

Opowiedz coś o swojej przygodzie z Lokalnym Rolnikiem. Dlaczego dołączyłaś?

Lokalnego Rolnika przedstawiła mi 2 lata temu koleżanka z sąsiedztwa – wspomniana Magdalena Pytel – która wtedy prowadziła już od ponad roku swoją grupę zakupową w swojej Restauracji Vincent, w centrum Wrocławia. Długo nie musiała mnie namawiać do otwarcia mojej grupy zakupowej we wrocławskiej Leśnicy, gdzie obie mieszkamy.

Głównym motywem otwarcia jej była dla mnie możliwość zaopatrywania się w zdrowe jedzenie dla mojej rodziny, a także możliwość szerzenia idei „zdrowia na talerzu” wśród sąsiadów i bliskich.

Już dwa lata nasza rodzina, bliscy, sąsiedzi  bliżsi i dalsi z mojej okolicy mogą cieszyć się zdrowymi i pysznymi produktami od lokalnych rolników i wytwórców.  

Opowiedz historię związaną z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć

Nie ma jednej historii, którą mogłabym opowiedzieć. Każdy czwartek w naszym domu jest dniem spotkań rolnikowych. Cała moja rodzina uczestniczy często w wydawaniu zamówień,  w pogaduchach z grupowiczami. Synowie i mąż często pomagają zanosić zamówienia grupowiczom do aut. Ja osobiście najbardziej lubię, jak grupowicze przychodzą ze swoimi małymi pociechami. Robi się wtedy u nas przedszkolny gwar.  

Często z grupowiczami wymieniam się przepisami czy doświadczeniem, co nasze dzieci lubią najbardziej z portalowej oferty. W mojej grupie rolnikowej Wrocław-Leśnica, powstała wspaniała społeczność, popierająca ideę portalu i rodzinna atmosfera.

Monia3

Na zdjęciu Monika Nowakowska z grupy zakupowej Wrocław-Leśnica z synami

koordyntor grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl

Na zdjęciu Monika Nowakowska z grupy zakupowej Wrocław-Leśnica z synami

Opowiedz, dlaczego warto być grupowiczem w Twoim punkcie odbioru

Dlaczego warto być moim grupowiczem? Myślę, że najcenniejszą korzyścią jest rodzinna atmosfera, otwartość na innych ludzi. Mamy wielu członków, którzy mieszkają w okolicy Wrocławia, np. Środa Śląska, Miękinia, Wilkszyn czy Mrozów, którzy w swoich miejscowościach nie mają sklepu ze zdrową żywnością, a składając zamówienie na portalu z odbiorem w mojej grupie, nie muszą jechać aż do centrum Wrocławia, by mieć w swojej lodówce zdrowe produkty. 

koordyntor grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl

Na zdjęciu zakupy z Lokalnego Rolnika przygotowane do odbioru w grupie zakupowej Wrocław-Leśnica

Jak zostać koordynatorem grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl?

Jeśli tak, jak Monika, chcesz dołączyć do nas w roli koordynatora grupy zakupowej z odbiorem zakupów z Lokalnego Rolnika, zarejestruj się, korzystając z tego formularza i promuj zdrowie. Dzięki temu zyskasz nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników, rzemieślników i drobnych wytwórców, ale też nawiążesz nowe znajomości z ludźmi ze swojej okolicy, będziesz wspierać polskie rolnictwo oraz zarobisz dodatkowe środki finansowe. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego!

Zostań koordynatorem grupy zakupowej

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *