!-->

Grupa zakupowa – dodatkową atrakcją dla Twoich Klientów

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe

Ania Naszewska prowadzi własną restaurację pod nazwą Kura Domowa. Oprócz dobrego jedzenia na miejscu jej Goście mają dodatkową atrakcję: raz w tygodniu w restauracji mogą odbierać zakupy lokalnych i ekologicznych produktów prosto od rolników i rzemieślników. Przedstawiamy grupę zakupową Kura Domowa.

Ania w prowadzenie restauracji wkłada dużo pracy i serca. Stąd sukcesy i wyróżnienia, które otrzymała jej restauracja w rankingach na najlepsze restauracje dla rodzin z dziećmi. Przeczytaj historię Anny i zainspiruj się.

Z Anią rozmawia Sylwia Modic, współzałożycielka Lokalnego Rolnika.

Jak ważne dla Ciebie jest zdrowe jedzenie?

Zdrowe jedzenie i jego pochodzenie były  zawsze  dla mnie bardzo ważne. Zamiast ceny zwracam uwagę na jakość jedzenia. Najważniejsze dla mnie jest to, że jedzenie pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Tylko takie jedzenie chce podawać mojej rodzinie.

Jaką wartość dodaną wnoszą odbiory zakupów prosto od rolników do Twojego biznesu ?

Jestem właścicielką restauracji i koordynatorką Grupy Zakupowej w jednej osobie. Moi goście mnie rozpoznają i mają do mnie zaufanie. To działa w obie strony. Goście restauracji kupują świetną żywność prosto od rolników na platformie Lokalny Rolnik a swoje zakupy odbierają w mojej restauracji. W konsekwencji restauracja jest postrzegana jako miejsce, które dba o ich zdrowie.

W Kurze Domowej od samego początku przykładaliśmy ogromną wagę do zdrowych lokalnych składników, sezonowości oraz krótkiej karty menu. Grupa zakupowa na Lokalnym Rolniku jeszcze dodatkowo wzmacnia ten przekaz.

Nie uznaję półśrodków. Restaurację prowadzę z ogromnym zaangażowaniem, starannie dobieram pracowników, dbam o każdy szczegół. Zostałam koordynatorem Grupy Zakupowej Lokalnego Rolnika, po tym, jak sama spotkałam się z właścicielami. Miałam udzielić własnej marki dla tej inicjatywy. Dlatego chciałam być pewna, że to będzie dobra decyzja.

Jak bycie koordynatorką okazało się być spójne z koncepcją restauracji?

Zawodowo zajmuję się karmieniem ludzi (śmiech). Temat prawdziwego, prostego jedzenia, którego pochodzenie jest mi znane, jest mi bardzo bliski a dbanie o dobrą żywność, którą serwujemy naszym Gościom  jest dla mnie bardzo ważne. Koordynator Lokalnego Rolnika to taka osoba, która potrafi zebrać wokół siebie grupę ludzi, zainteresowanych tematem zdrowego odżywiania.  Dzięki Grupie mogę również stworzyć dodatkową przestrzeń na wymianę doświadczeń między gośćmi mojej restauracji.

Przedsiębiorca i pasjonat zdrowej żywności

Przedsiębiorca i pasjonat zdrowej żywności

 

Jesteś pasjonatem zdrowego odżywiania?
Stwórz Własną Grupę Zakupową

Jakie są korzyści z bycia koordynatorem grupy zakupowej?

Bycie koordynatorem grupy zakupowej niesie ze sobą wiele satysfakcji. To budujące, gdy widzę, jak fajną grupę ludzi udało mi się zebrać wokół siebie. Dzięki grupie zakupowej mnóstwo ludzi może mieć bezpośredni dostęp do zdrowych warzyw i owoców prosto z lokalnych gospodarstw, tradycyjnego nabiału i wędlin bez chemii i ulepszaczy, wiejskiego chleba, i wielu innych pyszności. Trzeba wspomnieć również o tym, że bycie koordynatorem to fajny dodatek do budżetu domowego, który mogę wykorzystać na swoje własne potrzeby.

Dowiedz się więcej – obejrzyj film o Anii.

Co robisz jako Koordynator?

Bycie Koordynatorem to fajne zajęcie dodatkowe. Buduję świadomość dotyczącą zdrowego odżywiania u dorosłych i wspieram ich w przekazywaniu tej wiedzy najmłodszym członkom rodziny.

Odpowiadam za zebranie wokół siebie grupy ludzi, którzy chcą mieć bezpośredni dostęp do zdrowej i sprawdzonej żywności. Promuję swoją grupę wśród swoich sąsiadów. Dbam o dobre relacje w grupie i wymianę informacji. Spotykam się ze swoimi grupowiczami co tydzień, podczas odbiorów dokonanych przez nich zakupów.

Koordynator wprowadza członków grupy w świat zdrowej żywności także poprzez degustacje czy organizowanie wycieczek do rolników. Buduje świadomość dotyczącą zdrowego odżywiania u dorosłych. Wspiera ich w przekazywaniu tej wiedzy najmłodszym członkom rodziny.

12002935_712470845564282_942155592288693182_n

W dniu odbioru koordynuje odbiór zakupów. Co tydzień przyjeżdża kierowca z oznakowanymi paczkami. W wyznaczonych godzinach ludzie przychodzą po ich odbiór. Skrupulatnie sprawdzam każdy produkt, który przyjechał i dbam o to, aby wylądował w kartonie z nazwiskiem osoby odbierającej zakupy.

Co potrzebujesz aby prowadzić własną grupę zakupową?

Do wydawania zakupów potrzebne jest miejsce odbioru, gdzie koordynator i grupowicze czują się komfortowo. Ja mam to szczęście, że prowadzę restaurację i jest to naturalne miejsce spotkań moich grupowiczów. Zadania związane z Grupą Lokalnego Rolnika naturalnie wpisały się w rytm życia i pracy restauracji.

Bycie Koordynatorem zajmuje mi kilka godzin tygodniowo. Promuję grupę wśród swoich sąsiadów oraz koordynuję odbiory zakupów. W moim przypadku obowiązki koordynatorki w żaden sposób nie kolidują z obowiązkami zawodowymi ani rodzinnymi.

Masz 8 godzin tygodniowo?
Zostań Koordynatorem Grupy Zakupowej 

 

Na koniec

Zaangażowanie się w tak przyszłościowy projekt jakim jest Lokalny Rolnik, to długofalowe korzyści dla wszystkich. Nie ma znaczenia czy prowadzi się własną firmę, pracuje dla kogoś, czy jest się np. na urlopie wychowawczym. LR jest inicjatywą dla wszystkich kobiet, które lubią kontakt z ludźmi, są otwarte, pomysłowe i nie jest im obojętne co je ich rodzina, sąsiedzi bliżsi i dalsi. Możemy bowiem zacząć wprowadzać zmiany od swojego „małego podwórka”.

Bycie Koordynatorem grupy zakupowej to fajne zajęcie, które stanowi wartość dodaną dla Twojego biznesu. Dbaj o zdrowie swojej rodziny i znajomych, czerp satysfakcję i poznawaj nowych ludzi.

Dołącz do nas. Zostań Koordynatorem.

 

więcej informacji na https://lokalnyrolnik.pl/promujzdrowie 

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji

 1. Mucha Maciej pisze:

  Witam
  Jestem producentem ekologicznej żywności – http://www.kamionna.com
  Gdyby nasze produkty okazały się ciekawe dla Państwa proszę o kontakt/
  kontakt@kamionna.com
  Pozdrawiam
  Mucha Maciej

 2. tola pisze:

  ciekawy pomysł na połączenie lokalu wraz z możliwością zakupu zdrowych i sprawdzonych produktów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *