!-->

Masarnia Kuznocin – gwarancja wysokiej jakości

Rolnicy i Wytwórcy

Ta piękna historia trwa już od ponad 20 lat. Popularność produktów Masarni Kuznocin nie wynika jedynie z tego, że jest to jedyny producent, który sprzedaje mięso i wyroby wędliniarskie na platformie Lokalny Rolnik, ale przede wszystkim dlatego, że są smaczne i prezentują bardzo wysoką jakość.

Gdyby brać pod uwagę liczbę zatrudnionych osób, Masarnię Kuznocin można by uznać za mikroprzedsiębiorstwo, ponieważ średniej wielkości zakłady mięsne liczą nawet do tysiąca pracowników. I właśnie to jest jednym z atutów firmy należącej do pana Marka Kłoszewskiego, który w 1994 roku, w oparciu o rodzinną tradycję, postanowił założyć własny zakład w okolicy Sochaczewa. Nie przez przypadek wspominam o tradycji, gdyż rzeźnikami z zawodu byli również dziadek, jak i ojciec pana Marka.

Łyżka dziegciu w beczce miodu

Masarnia Kuznocin zatrudnia obecnie 16 osobową załogę w składzie, który nie zmienił się od ponad 15 lat. Od początku istnienia przedsiębiorstwa pan Kłoszewski stawiał na jakość produktów oraz tradycyjny sposób ich wytwarzania. Jak wiadomo, na dobre wyroby szybko znaleźli się klienci. Harmonijny rozwój firmy zakłóciła w pewnym momencie poważna choroba pana Marka.

Zakład MięsnyKuznocin - wyrób produktów

Rodzina Kłoszewskich rozważała nawet, czy nie zamknąć przedsiębiorstwa, jednak stery postanowiła wówczas przejąć żona właściciela, pani Elżbieta. Odwaga, upór i niezłomność pozwoliły oddalić negatywny scenariusz i przy wsparciu syna Jakuba państwo Kłoszewscy kontynuują działalność wytwórczą.

Chcę zamówić mięso i wędliny z Kuznocina

Produkcja tradycją stoi

W swojej ofercie Kuznocin posiada mięso wieprzowe, wołowe, drobiowe oraz dziczyznę. Dostarczana do zakładu wołowina pochodzi z 4 gospodarstw zlokalizowanych w Czerwińsku nad Wisłą, Małej Wsi oraz Nacpolsku. Z kolei w trzodę chlewną Masarnia Kuznocin zaopatruje się w 13 gospodarstwach z Mostkowa, Niespusza Wsi, Antoniewa, Wyborowa, Karszników Dużych, Osmólska, Osin, Brodne-Józefowa, Lasocina i Stępowa.

Zakład Mięsny Kuznocin - produkcja cz. 2

Wszystkie zwierzęta pochodzą z małych gospodarstw, w których karmione są w sposób naturalny. Rodzina Kłoszewskich produkuje również wędliny i przetwory, które nie tylko stanowią emanację tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, ale również bazują na surowcach najwyższej jakości. Wędzenie produktów niezmiennie od ponad 20 lat odbywa się przy użyciu naturalnego dymu bukowowo-olchowego.

Zamawiam mięso i wędliny z Kuznocina

Radość i pasja na Lokalnym Rolniku

Wyroby z Masarni Kuznocin można spotkać zarówno w sklepach znajdujących się w okolicach Sochaczewa, jak i w lokalnych szkołach, przedszkolach, restauracjach, a nawet hotelach. Okazuje się, że specjalności zakładu w postaci pasztetów, parówek czy wyrobów z dziczyzny, cieszą się również ogromnym uznaniem i renomą wśród kupujących za pośrednictwem platformy Lokalny Rolnik.

Wizytacja

Rzetelność, wysoka jakość i gotowość do podejmowania wyzwań, jakie stawiają najbardziej wymagający klienci, powodują, że produkty z Kuznocina zyskały już stałe grono nabywców, które na dodatek nieustannie się powiększa. Tutaj nie ma przypadku. Za to jest ciężka praca aktywnych ludzi, pełnych radości życia i pasji do tego, co robią. Swoimi wyrobami przywracają wiarę w uczciwość mięsnych produktów, a stale rozwijający się asortyment gwarantuje, że nasze podniebienia nie będą odczuwać nudy.

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *