!-->

Lioforte – polskie superowoce liofilizowane

Rolnicy i Wytwórcy Lioforte

Lioforte jest nowoczesnym, polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem. Mieści się na Zamojszczyźnie, w bliskim sąsiedztwie obszaru chroniącego przyrodę Natura 2000. Praca w zakładzie odbywa się z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego, bez zatruwania powietrza, gleby, ani wody i bez wytwarzania hałasu. Zapraszamy do lektury rozmowy z właścicielami marki wytwarzającej liofilizowane owoce jakości premium, które kupić można na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia.

Lioforte

Wirtualny targ pełen nieprzypadkowych wytwórców naturalnej żywności

Wytwórcy obecni na wirtualnym targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl wybierani są w nieprzypadkowy sposób. Muszą spełnić szereg warunków związane m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chcemy mieć pewność, że to, co oferowane jest na naszym targu cechuje się najwyższą jakością, jest świeże, naturalne i zdrowe. Odwiedzamy naszych dostawców, by poznać ich codzienną pracę “od kuchni”, zaprzyjaźnić się z nimi i sprawdzić, jak wygląda proces produkcji jedzenia, które trafia później na Wasze i nasze stoły. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku marki Lioforte, o której w dalszej części opowiada sam właściciele.

Poznaj historie innych wytwórców Lokalnego Rolnika

Jaka jest misja marki Lioforte?

„Jesteśmy pasjonatami jakości, nie chodzimy na skróty, nie uznajemy kompromisów. Naszą misją jest wspieranie zdrowego odżywiania i – szerzej – zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie klientom nowoczesnych produktów liofilizowanych najwyższej jakości. Produktów, które zachowują w formie skoncentrowanej cenne substancje biologicznie czynne i walory odżywcze świeżych owoców i warzyw. Dostarczamy na rynek liofilizowane owoce i warzywa rzadko spotykanej jakości premium” – mówią właściciele Lioforte.

Lioforte

Co oznacza liofilizacja premium Lioforte?

„Poddajemy surowce prozdrowotne najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych polskich producentów i przetwórców owoców praktykujących naturalne metody upraw, procesowi liofilizacji przeprowadzonemu bez żadnych technologicznych >>skrótów<<, z wykorzystaniem maszyn i technologii światowego lidera technik liofilizacyjnych. Nie używamy mikrofal. Współpracujemy z zespołami badawczymi i naukowcami, by cały czas doskonalić nasze procesy, receptury i produkty. Posiadamy certyfikat ekologiczny oraz certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności i jakości produkcji żywności FSSC 22000″ – opowiadają właściciele Lioforte.

Lioforte

Jaki jest asortyment Lioforte?

„Owoce liofilizowane Lioforte to nieprzetworzone koncentraty wartości odżywczych i naturalnych składników wspierających zdrowie. Codzienne spożywanie filiżanki owoców liofilizowanych Lioforte to prozdrowotny nawyk wpisujący się w świadome działania na rzecz troski o zdrowie i dobre samopoczucie – nasze i naszych bliskich.

Lioforte

Liofilizowane owoce BIO marki Lioforte to odpowiedź na potrzebę spożywania przez cały, okrągły rok, tzw. polskich superowoców:

  • czyli owoców o wybitnym potencjale odżywczym, będących koncentratami substancji aktywnych, wartości odżywczych i naturalnych składników wspierających zdrowie.;
  • uprawianych wyłącznie w Polsce, w sposób naturalny, na ekologicznych plantacjach, poddanych procesowi liofilizacji premium Lioforte, bez użycia mikrofal;
  • są to koncentraty w 100% naturalne, nieprzetworzone, bez dodatku cukru, bez konserwantów, naturalnie bezglutenowe, certyfikowane ekologicznie.

Lioforte

Liofilizowane owoce premium marki Lioforte zachowują niemal w całości to, co w świeżych owocach najcenniejsze: witaminy, minerały, wartości odżywcze i substancje biologicznie czynne. Obecnie w ofercie detalicznej jest 5 owoców z grupy tzw. polskich superowoców. Są to malina właściwa, malina czarna, jeżyna, czarna porzeczka i aronia – dodają właściciele Lioforte.

Lioforte

Zostań dostawcą na LokalnyRolnik.pl

Jeśli tak samo, jak Lioforte, chciałbyś dołączyć do dostawców Lokalnego Rolnika i razem z nami szerzyć dobre praktyki na temat świadomego oraz zdrowego żywienia, już niebawem Twoje produkty mogą zagościć na talerzach osób spragnionych naturalnych, prawdziwych smaków, bez dodatku chemii i wspomagaczy. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów naszej współpracy. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Dołącz do nas, jako dostawca Lokalnego Rolnika

sezonownik lokalnyrolnik,pl

Trafiłeś tu zapewne wpisując w wyszukiwarkę frazę “Lioforte”, czytając nasz newsletter, śledząc nas na Facebooku lub będąc stałym gościem na naszym blogu. Jakkolwiek się to nie stało, bardzo się cieszymy, że jesteś i zachęcamy do zakupów na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia
Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *