!-->

Ekologia w rybołówstwie

Rolnicy i Wytwórcy

Fishparty Manufaktura to firma z wielopokoleniową tradycją i doświadczeniem. Swoim wiernym klientom oferuje zdrową żywność produkowaną z ryb bałtyckich. Sekret niespotykanego smaku potraw tkwi przede wszystkim w wykorzystywaniu najświeższych produktów. Ręczny proces wytwarzania żywności sprawia, że każde opakowanie staje się wyjątkowym, a także idealnie przygotowanym posiłkiem.

Jakość, nie ilość

Fishparty Manufaktura to firma z tradycjami, która zajmuje się rybołówstwem od pokoleń. Nie dziwi więc fakt, że główny składnik oferowanych przez nich potraw pochodzi z ich własnych połowów. Dlatego ryby Fishparty są zawsze świeże, ponieważ eliminowani są pośrednicy i dodatkowy transport. Firma stawia na jakość związaną z tradycyjnym ręcznym przygotowaniem. Dzięki temu klient ma możliwość docenienia smaku potrawy, będącego efektem staranności i pasji.
Właśnie ta staranność oraz pasja zaowocowały certyfikatem „Smak Pomorza 2014”, który firma zdobyła aż za trzy swoje wyjątkowe produkty! To grzech nie spróbować śledzia delikatesowego, karmazynowego oraz w ziołach. Zobaczcie jak się je robi:

kuter

Zdrowa żywność blisko Ciebie

Produkty oferowane przez Fishparty można także nabyć na www.LokalnyRolnik.pl i już sam fakt pojawienia się tam oferty świadczy o ich wysokiej jakości i zaufaniu smakoszy. Lokalny Rolnik skupia dostawców z dobra renomą, zajmujących się wyłącznie produkcją ekologicznej żywności, której – powiedzmy sobie szczerze – nie ma tak wiele na naszym rynku, a która jest tak pożądana przez świadomego konsumenta.
W ofercie Fishparty możemy znaleźć koreczki śledziowe, które wprost rozpływają się w ustach. Taki wyjątkowy smak ryb potrafią wyczarować tylko ludzie morza!

Zamawiam ryby ze sprawdzonego źródła

Talerz pełen zdrowia

A w prezencie fishparty daje nam to, co najcenniejsze – zdrowie. Nie od wczoraj lekarze i dietetycy biją na alarm, aby w naszej codziennej diecie znalazły się ryby. To one – a głównie śledzie – zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które pomagają zmniejszać ciśnienie krwi oraz tętno, niwelują też inne czynniki sprzyjające powstawaniu problemów związanych z układem sercowo-naczyniowym. Spożywanie ryb obniża ryzyko chorób serca, które są główną przyczyną zgonów zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Spożywanie ryb łączone jest również ze zmniejszonym ryzykiem wystąpienia udaru, depresji oraz częściową utratą pamięci postępującą z wiekiem.
Zadbajmy o swoje zdrowie zwłaszcza jesienią, gdy organizm przygotowuje się do zimy i pamiętajmy o solidnej porcji ryby na talerzu. Dla zdrowia i smaku!

degustacja

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Jeden komentarz do “Ekologia w rybołówstwie

  1. sina pisze:

    Fishparty Manufaktura – Ekologia w rybołówstwie! good articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *